Co może powodować moje odbijanie i ból brzucha?

Dzień dobry! Od dwóch miesięcy mam bardzo mocne odbijanie, które nasila się po posiłkach i jest w ciągu całego dnia. Złe się czuje po przyjmowaniu posiłków, czasem boli mnie brzuch i mam biegunki. Po kilkukrotnych wizytach u lekarzów i przyjmowanych tabletkach nic się nie zmieniło. Wykonałam gastroskopię, której wyniki były absolutnie w porządku, tak samo jak i wyniki USG jumy brzusznej. Po badaniu z kału zdiagnozowano u mnie Helicobacter Pylori, po 10-dniowym leczeniu antybiotykami moje samopoczucie nie uległo zmienię. Także, z wyników z krwi mam anemie. Nie mam celiakii, bo w ostatnich dwóch tygodniach nie jadłam gluteny i nadal mam odbijanie. Nie pale papierosów, nie żuje gumy, nie piję alkoholu i nie jem słodyczy. Proszę o poradę co może świadczyć o takich symptomach, bo moja ostatnia wizyta u lekarza nie przyniosła żadnych rezultatów.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.