Co może znaczyć silny ból karku, ucha i głowy?

Miesiąc temu odczułam silny ból karku, ucha i głowy- myślałam że mnie przewiało ( wyszłam w rozpiętej kurtce). Po miesiącu objawy te powróciły dodatkowo ucisk nosa. Co to może być. Za dwa tygodnie idę do laryngologa. Objawy nie są silne jednak powodują dyskomfort. Trzy lata temu miałam też zdiagozowane zmiany w kręgosłupie szyjnym. Dziękuję

Najważniejsze objawy, ocena stanu Pacjenta. Badanie MRI do interpretacji klinicznej. Potrzebna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, analiza wyników; pełna kompleksowa ocena stanu zdrowia, współistniejących schorzeń . Pozdrawiam