Co oznacza ból barku po rehabilitacji w związku z wodogłowiem wrodzonym?

Witam mam kilka pytan , jestem po rehabilitacji w związku z wodogłowiem wrodzonym , przeszłam rehabilitację,w trakcie ktorej doszedł ból barku który utrzymuje się do dzisiaj, co to może byc ? Bol przechodzi przez calą rękę od barku po nadgarstek , przez chorobę prawa jest nie w pełni sprawna więc zalezy mi by odzyskać lewą, pytanie numer dwa co może powodowac ból po prawej stronie brzucha? , po trzecie czy jest sposób by stwierdzić migrenę

Witam Panią Serdecznie,

Na Pani pytanie może odpowiedzieć jedynie lekarz prowadzący Panią, na osobistej konsultacji i po wstępnym rozpoznaniu niepokojących Panią objawów.

Życzę tego, czego Pani potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com