Co oznacza kłucie jajnika po laparoskopii u 23-latki?

Dzień dobry. Jestem po laparoskopi usuwania lewego jajnika z przyczyn endometrialnych. Jestem obecnie na tabletkach ( Visanne ). Jakiś czas temu badałam swój poziom żelaza i okazało się że przekraczałam dużo ponad normę ( 199 a norma jest do 145 ). Teraz zrobiłam ponownie badania po miesięcznej przerwie. Zrobiłam je dlatego że od jakiegoś tygodnia zaczęło mnie kłuć po prawej stronie. Wyniki badań to : żelazo 79,4 (37,0-145,0) Fibrynogen 158,23 ( 200,00-400,00) Próby wątrobowe : ALT 5 ( 10-31 ) AST 10 ( 0-32 ) Fosfataza zasadowa 47 (35-105) Bilirubina całkowita 0,43 (0,20-1,20) Obecnie nadal mnie kluje z lewej strony ale nie aż tak mocno jak tydzień temu gdzie nie mogłam usiąść. W tym dniu kiedy bardzo mocno mnie kłuło dostałam miesiączkę która się spóźniała ( pewnie z powodów tabletek ) i kiedy już ją dostałam uspokoiło się ten ból ale i tak jestem zaniepokojona że nadal mnie kłuje po prawej stronie. Bardzo proszę o interpretację.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć