Co oznacza krew u osoby w 6 tygodniu ciąży?

Witam, jestem 6 tygodni po porodzie od miesiąca nie karmię piersią. Trzy dni temu zauważyłam czerwony śluz, towarzyszą temu bóle brzucha takie, jak przy miesiączce. Dodam że w piątym tygodniu połogu pojawiła się czerwona krew trwało to dwa dni, położna sugerowała że to miesiączka.

Lek. Michał Lenard

U kobiet niekarmiących pierwsza miesiączka po porodzie pojawia się ok. 6-8 tygodnia od porodu, więc u Pani jest ona bardzo prawdopodobna. Pozdrawiam!