Co oznacza mieszana echostruktura tarczycy?

Tarczyca usg; mieszana echostrukt., powiększona, budowa niejednorodna , głownie drobnoguzkowa, pojedyńcze torbiele drobne najw, do 8mm, zwłóknienia. Płat prawy znacznie powiekszony 30x30x65mm bud, nieregularna liczne zmiany degeneracyjne , płożona pozamostkowo.Obj. tarczycy 45 ml. Tsh 0,87 uU/ML norma 0,25-5,0 FT4 8,16 pmol/l norma 10,6 -19,4. Żle się czuję , jestem rozkojarzona, przymulona,nieobecna, tyję i nie mogę schudnąć . Jestem ciągle zmęczona , większy wysiłek sprawia mi dużą trudność.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczna jest Biopsja a być moze także leczenie operacyjne. Proponuje udac sie do lkearza endokrynologa