Co oznacza pieczenie pochwy po stosunku?

Nie wiem co mam zrobić. Kilka godzin po każdym stosunku mam uczucie pieczenia pochwy, oraz parcie na mocz, czasami również pojawia się delikatne plamienie krwią. Mecze się z tym już 2 lata. Lekarze, bez żadnych badań stwierdzili że to zapalenie pęcherza. Od jakiegoś czasu nawet nie muszę odbywać stosunku, a i tak mam te uczucie, lecz szybciej mija.

Lek. Paweł Szadkowski

Może infekcja nie dotyczy dróg moczowych, a dróg rodnych. Proszę udać się do ginekologa w celu wykonania wymazu. Na jego podstawie lekarz przepisze odpowiednie leczenie. Warto też stosować odpowiedni płyn do higieny intymnej.