Co oznacza uczucie nacisku w gałce ocznej?

Witam mam 26 lat. Moim problemem jest uczucie nacisku ( napięcia ) w tylnej części gałki ocznej ( nie jest to ból ) przez co odczuwam straszny dyskomfort . Trwa to od około ponad 3 lat. Jestem z zawodu spawaczem. Kiedy spawam i skupiam wzrok nie jest to odczuwalne i zaczyna się dopiero kiedy oderwę wzrok i spojrzę w dal. Wtedy lekko rozmywają mi się rzeczy i jestem zmuszony do mrużenia oka. Po większej ilości godzin spędzonych przy pracy powstaje kłujący ból głowy umiejscowiony w górnej tylnej części na środku. ( zawsze w tym samym miejscu ) . Czasem mam tez uczucie jakby oko chciało wyostrzyć obraz ale niestety nie może. Pracuje w układzie 4 tyg w pracy 1 tydz w domu. Tydzien kiedy jestem w domu na urlopie tez odczuwam ten problem co opisałem wyżej. Środki przeciwbólowe przy tym jak zacznie bolec głowa nie dzialaja ( tramadol i ketonal w kroplowce także ) Badania jakie były wykonane to TK głowy z kontrastem - badanie prawidłowe, 2 x Rezonans Magnetyczny głowy badanie także prawidłowe, Morfologia , OB, CRP za każdym razem także w normie, 2 razy neurolog ( tata i mama bez migren )Byłem w tym czasie także u 4 okulistów i za każdym razem wszystkie badania oka prawidłowe ( ciśnienie itd) Okularów nie nosze ,lekarz powiedział ze przy tej wadzie nie muszę ale jeśli chce to mogę i przepisał mi tak (do dali) prawe -0,5 oś 84 , lewe -0,5 oś 94. Krople nawilżające używam cały czas , Wszystko zaczęło się po roku kiedy zacząłem spawać. Jakie badania jeszcze mogę wykonać i czy jak pójdę do optomerysty dobierze mi prawidłowe okulary no i czy jest to możliwe żeby była akomodacja ? Aktualnie 4 tyg urlopu i dokucza mi tylko jakby napięcie mięśni z tylu oka .Pozdrawiam

Moze przeciązenie pracą przy komputerze, źle dobrane ustawienie monitora komputera, mało ergonomiczne krzesło....
Praca w pomieszczeniach klimatyzowanych często sprzyja wysuszeniu spojówek oka!
Pozostałe wyniki w normie