Co oznacza wynik badania nasienia?

Dzień dobry! Czy mogę prosić o analizę badania nasienia? Lat 25 Barwa szara Uplynnienie (min) 20 Objetnosc (ml) 3,6 Lepkosc (cm) 0 Ph 7,9 Koncentracja (mln/ml) 13 Ruch postepowy (%) 21 Ruch calkowity (%) 59 Brak ruchu (%) 41 Calkowita liczba pl. w ejakulacie (mln) 46,8 WBC (mln/ml) 0 Morfologia (%) 3 Zywe plemniki (%) 85 Aglutynacja 0 Komorki okragle (mln/ml) 0 Inne -

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa. Najlepiej jeszcze raz powtórzyć badanie nasienia po około trzech dni wstrzemięźliwości płciowej