Co oznacza wynik biopsji cienkoigłowej wątroby?

Witam, Mój Tata otrzymał wynik biopsji cienkoigłowej pod kontrolą TK wątroby - wynik badania jest następujący: "Obraz cytologiczny w oparciu o badanie immunohistochemiczne odpowiada rakowi gruczołowemu trzustki. Immunofenotyp: CK7( ), Ck20( /-), Ca19,9( ), MUC5-pojedyncze komórki ( ), Muc2(-). Wykazano ekspresję antygenu proliferacyjnego Ki67 w około 3% jąder komórkowych, (8140/3 T-56000)" Zwracam się z prośbą o informację jakie są rokowania i czy jest to nowotwór złośliwy? Z góry dziękuję.

Proponuję kontakt z bezpłatną infolinią onkologiczną pon-pt 18-21 tel 800 08 01 64.