Co oznacza wynik EEG u 21-latki?

Witam serdecznie! Od pewnego czasu nie czuję się dobrze robi mi się słabo i trochę kręci mi się w głowie przy tym nieraz boli mnie głowa w okolicach czołowych i skroniowych miałam robione EEG głowy gdzie wyszły silniejsze fale napadowe przy tym zaczynam panikować że coś mi się stanie i się denerwuje a przy tym ręce mi zaczynają drżeć i czasami dziwnie robi mi się na sercu jakby na chwilę spowolniło zapowietrzyło się a po chwili bije normalnie. Dodam że podejrzewano u mnie epilepsje, ale nigdy nie stwierdzono jej do końca. Jeden raz jakiś czas temu zdążyło mi się że jak coś jadłam to miałam wrażenie jakby dławienia się. Nieraz też przez cały dzień jest takie dziwne ogólne napięcie. Czekam teraz aż w grudniu będę miała robiony rezonans magnetyczny i powtórzone jeszcze EEG. Czy to przez stres przewlekły stres czy coś innego. Dodam że ostatnio żyłam w dużym stresie i niepokoju. W dyżym stresie o swoje zdrowie i życie. I nieraz jak zasypiam to mam jakieś dziwne drgawki. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Do kompleksowej oceny stanu klinicznego, wyniku EEG
Warto rozważyć rozmowę, z Psychologiem, mozliwe zaburzenia nerwicowe, zwłaszcza, że sama Pani wspomina o stresach i nadmiernych reakcjach lękowych, drżeniu.. Raczej nie są to objawy padaczki, Do omówienia z Lekarzem, który Panią zna i leczy; pozdrawiam