Co oznacza wynik MR głowy u 13 -letniego dziecka?

Witam. Otrzymałam właśnie wyniki badania rezonansu magnetycznego głowy mojego 13 letniego syna. Badanie było wykonane z powodu zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego- zaburzenia lękowe i depresyjne. Niepokoi mnie bardzo wynik badania- Po stronie lewej w płacie czołowym nieco powyżej bruzdy bocznej obszar hiperintensywny ok 10mm, nie ulega wzmocnieniu- glioza i niewielka jama?- sugeruje raczej zmiany przebyte. Na koniec wniosek- zmiany niecharakterystyczne -raczej o tle przewlekłym. Bardzo proszę o odpowiedź, co to jest, czy jest to groźne. Jestem przerażona. Dodam, że syn urodził się w 36 tyg ciąży, obecnie waży 30 kg, wzrost 142( przeprowadzana jest też diagnostyka endokrynologiczna). Dziękuję i pozdrawiam.

Do Omówienia z NEUROLOGIEM DZIECIĘCYM, który zna Dziecko Może to tylko torbiel pajeczynówki, zmina wrodzona ??

Opis badań do interpretacji klinicznej; u, w migrenie etc etc

Ważny pełny wywiad i stan PACJENTA, jego dolegliwości ! Pozdrawiam