Co oznacza żółciowe zapalenie żołądka oraz bakterie Helicobacter?

Mam29 lat. podczas gastroskopi stwierdzono żółciowe zapalenie żołądka oraz bakterie helicobacter( ). Jestem po kuracji antybiotykowej nadal boli mnie żołądek i mam stan podgorączkowy do 37,2 na zmiane z dreszczami. Dodam iż pobrali wycinek do badania histopat. Bardzo się boję co to może być? Skąd ta gorączka i dlaczego żołądek jeszcze boli? Ile to potrwa. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka . Sam stan podgorączkowy raczej wynika z innej przyczyny