Co oznaczają narządy miednicy małej bez widocznych zmian?

Witam chciałabym zapytać o wyniki badań. Na wizytę jestem umówiona ale do tego czasu zwariuje. Otoz: Morfologia ob tsh w normie Poziom wapnia w krwi 10.61 norma 8,10-10,42 Mocz w normie flofa bakteryjną nieliczna w p.w. Usg jama brzuszna :wotroba w dostępnym badaniu obrzarze jednorodna o typowej echogenicznosci, praw. Wielkości. Drogi żółciowe BZ. Pęcherzyk żółciowy przeciętnej wielkości bez ech wewnętrznych. Trzustka widoczna gorzej jej trzon bez uchwytnych zmian. Sledziona prawidłowa. Jamy oplucne jama otrzwwna bez patologicznych przestrzeni plynowych. Aorta i przestrzeń przyaortalna pola nadnerczy trudne do obrazowania (gazy), w dostępnym badaniu obrzarze bez widocznych zmian. W srodbrzuszu widocznych kilka otrzewnowych wezlow chlonnych w osi dl do 9mm. Nerki położone anatomicznie, typowej wielkości, typowej budowy. Kora niejednordna. W prawej nerce drobny zlog, lub zwapnienie 2-3mm) w lewej nerce poszerzony pojedynczy kielich dolnej grupy. Pęcherz wypełniony mienie. Narządy miednicy małej bez widocznych zmian. Proszę o interpretację tych wyników. Dziękuję

Lek. Wojciech Zygmunt

Wynik badania w normie. Jedynym odchyleniem są złogi w nerce prawej oraz niewiele poszerzony kielich nerki lewej. Mogą one świadczyć o kamicy nerkowej i niewielkim zastoju moczu w obrębie nerek. Pozdrawiam i życzę zdrowia.