Co oznaczają powiększone węzły kreskowe?

witam...ma córkę która pół roku temu przeszła chłoniaka AlCl dziś odebrałam tk niby wszystko ok.ale wątroba powiększona (w wym.cc długości 155mm,w segmencie IVB okolowiazadlowo hipodensyjny obszar Sr. 11mm-ognisko stłuszczenia w miejscu typowym. Nie rozumiem tylko tego....nie stwierdza się powiększonych węzłów chłonnych(kilka nie powiększonych węzłów chłonnych kreskowych szer.do5mm)..co ten nawias oznacza? Pozdrawiam..

Lek. Tomasz Budlewski

To ze uwidoczniono niepowiekszone wezly chłonne konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie