Co oznaczają takie zawroty głowy?

Witam, od dłuższego czasu mam zawroty głowy. Zdarzają się sporadycznie mroczki przed oczami oraz napady gorąca. Najgorzej jest okolo południa. Jak mam dużo zajęć jest ok. Najlepiej czuję się wieczorem. Badania w normie. Próbuje dostać skierowanie na rezonans glowy ale ciężko w tym momencie o kontakt z lekarzem. Ponadto czesto mam bole w klatce piersiowej. Co to może byc?

Rezonans głowy nie odpowie na wszystkie wątpliwosci Przejściowe objawy różnego typu jak opisane wyzej; mogą mieć rózne tło..." nerwicowe, zab elektrolitowe etc etc

Do omówienia z NEUROLOGIEM LECZĄCYM ! Wazne wyniki i PACJENT Pełna historia choroby i leczenia ; wyniki badań etc etc... Opis badań do interpretacji klinicznej; u, w migrenie etc etc

Ważny pełny wywiad i stan PACJENTA, jego dolegliwości ! Na pewno pandemia, ogólny niepokój i poczucie zagrożenia, zmęczenie, stresy, praca zdalna; tylko nasilają dolegliwości i lęki!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena stanu fizycznego i psychicznego, analiza wyników badań Ważny nastrój, sen; sytuacja życiowa, e domu i w pracy; ogólna kondycja i styl życia Ważne schorzenia współ występujace, wyniki badań, zażywane leki ; Możliwe , że włączenie leków "wyciszających" poprawiających nastrój, suplementów witamin, elektrolitów, okaże się pomocne Pozdrawiam i zapraszam na konsultację