Co powoduje bóle stawów, pogorszenie wzroku i uczucie duszności?

Witam. Mam 26 lat. Dwa lata temu zacząłem mieć problemy ze stawami-głównie kolana i biodra. Wyniki badań na boleriozę negatywne. W prywatnej klinice wykluczono jakiekolwiek schorzenia. Przestały boleć same z siebie. Teraz mam problemy z żołądkiem. Odrywa mi się jakby flegma ciągle zalegała w gardle. Ostatnio zauważyłem również pogorszenie wzroku, wybrałem się do okulisty (pół roku temu zmieniałem okulary i byłem na badaniu). Okulistka założyła, że prawdopodobnie mam stożek rogówki. Dodatkowo drętwieją mi nogi, mam uczucie duszności i "pali" mnie przełyk. Do tego kołatanie serca i lekko podwyższone ciśnienie. W ostatnim czasie przeszedłem także chorobę bostońską. Co to może być, mam już dosyć chodzenie po lekarzach..

Dzień dobry. Stożek rogówki nie ma związku z objawami które Pan podaje. Zalecam dobrego interniste i siłę spokoju aby nie popaść w nerwicę. Poprawi się jeżeli zwiększy Pan swoją odporność organizmu. Pozdrawiam serdecznie