Co powoduje szybszego bicia serca i bóle głowy?

Dzień dobry, mam 21 lat od około trzech miesięcy miewam dziwne ataki, robi mi się słabo, serce zaczyna szybko bić, czuje puls w uchu, boli głowa. Po takim ataku, który występuje mniej więcej raz na tydzień lub dwa, kilka dni chodzę osowiała, nieswoja i zmęczona. Morfologia bardzo dobra, ekg prawidłowe, rezonans magnetyczny z opcja angio tez ok. Robiłam nawet badanie na bolerioze, ale wszystko jest dobrze. Nie wiem już co mam robić oraz czym jest to spowodowane. W sierpniu po trzech latach odstawiłam proszki antykoncepcyjne. Również rok temu przerzuciłam się ze sportowego trybu życia (treningi 5 razy w tyg, do tego jazda konna i basen) na tryb bardziej siedzący (praca). Czy może mieć to jakiś wplyw na moje zdrowie fizyczne i psychiczne?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza diagnostyka , sądzę że wskazana wizy ta u lekarza rodzinnego, po ocenie dotychczasowej diagnostyki będzie można zalecić. dalsze postępowanie