Co ribixz tym problemem z kręgosłupem?

Witam serdecznie. Mam 24 lata i na wstępie chciałbym napisać, że mam problem z kręgosłupem od 4,5 lat. Na początku były to niewielkie bóle w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym które w późniejszym etapie przeistoczyły się w bóle nerwowe na całym ciele. Badania zacząłem robić dopiero w momencie kiedy nie mogłem wstać samodzielnie z łóżka, chodzić i spać że względu na ból. W 2016 roku zrobiłem rezonans magnetyczny odcinka lędźwiowego z którego dowiedziałem się, że na poziomie L4/L5 prawy zachyłek boczny kanału kręgowego w niewielkim stopniu zwęża fragment pierścienia włokiennistego krążka międzykręgowego, również wykazano podobne niewielkie zwężenie w L5/S1. Następnie zalecono mi rehabilitacje po której czułem się fatalnie i ból był coraz większy dlatego zrezygnowałem z dalszej rehabilitacji. Przez kolejne lata męczyłem się z bólem. Za każdym razem jak coś podnosiłem to ból pojawiał się po 3 godzinach w rwie kulszowej która powodowała bóle nerwowe od szyi do prawej nogi uniemożliwiając mi tym chodzenie. Leżenie w łóżku zazwyczaj pomagało tylko na plecach, ponieważ na bokach ani na brzuchu nie mogłem spać przez promieniujący ból. W końcu postanowiłem znowu zrobić badania I 2019 roku zrobiłem rezonans magnetyczny odcinka lędźwiowego w którym wykazało że krążki od Th4 do Th7 o nieco niższym sygnale - cechy dehydratacji, zaś w odcinku piersiowym nic nie wykazało. Zapisałem się do fizjoterapeuty który powiedział mi, że w całym ciele mam uszkodzone nerwy i za nim nastawimy kręgi to trochę potrwa ze względu na to, że sama dokładnie nie wie co mi jest i jak długo będzie to wszystko trwało. Na 3 spotkaniu fizjoterapeuta przestawiał mi kręgi w odcinku piersiowym kolanem, ponieważ nie udało mu się innym sposobem no i prawdopodobnie uszkodził coś bo przez 2 tygodnie odczuwam większe bóle w odcinku lędźwiowym jak I w łopatkach czy też barkach. Spotkania trwają godzinę, gdzie fizjoterapeuta masuje bóle nerwowe. Również masował pachwinę, abym nie odczuwał bólu w prawej nodze, niestety przed zakończeniem spotkania ból pojawił się w lewej nodze. Moje pytanie brzmi. Co mam w takiej sytuacji robić? Chodzić dalej do fizjoterapeuty z nadzieją, że w końcu naprawi mi kręgosłup czy polecacie mi coś innego jak np iść do kręgarza który od razu nastawi kręgosłup lub może jakieś inne propozycje? PS: Przyczyny nie znam. Możliwe, że to od siedzenia przed komputerem całymi dniami zgarbionym.

Najlepiej omówić z Lekarzem i fizjoterapeuta leczacym Omówić z Lekarzem leczącym , -" rezonans magnetyczny odcinka lędźwiowego z którego dowiedziałem się, że na poziomie L4/L5 prawy zachyłek boczny kanału kręgowego w niewielkim stopniu zwęża fragment pierścienia włoknistego krążka międzykręgowego, również wykazano podobne niewielkie zwężenie w L5/S1" ; MRI kreg piersiowego : tez opisane zmiany
MRI i PACJENT do pełnej konsultacji i analizy dotychczasowych wyników badań MRI, RTG i innych, całej dokumentacji medycznej... Jaka waga, ciśnienie i puls ??
Wyniki badań, do omówienia, do interpretacji kliniczne; Ważny Pacjent i objawy kliniczne; wywiad, wyniki badań, zażywane leki, używki, alkohol, "wspomagacze", inne leki, poprzednia historia leczenia, wywiad rodzinny, tryb życia i pracy! Ważny stan ogólny, schorzenia towarzyszące, Regularność posiłków i snu, istniejące stresy, nawyki, niepokoje etc....
Wskazany pełny wywiad, badanie, pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami badań . Pozdrawiam