Co robić, jeśli mam wysypy krost po rozpoczęciu stosowania Naraya?

Witam od 5 miesięcy biorę Naraya tabletki antykoncepcyjne. Pomogły mi one na owłosienie miałam sporo czarnych włosów broda, Wąsik, policzki, stopy, brzuch. Cera była w porządku. Od tygodnia na czole, skroniach, mam wysyp małych i większych krost. Jest ich dużo są czerwone niektóre robią się białe, we włosach są bolące. Dieta zdrowa. Podejrzewam słońce? Co robić?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u Pani ginekologa. Być może konieczna będzie modyfikacja leczenia. Pozdrawiam!