Co takiego się ze mną dzieje na podstawie tych objawów?

Witam! Od ponad miesiaca miewam dziwne zawroty glowy tzn. Nie kreci sie swiat tylko ja jestem niepewna,towarzyszy temu uczucie niepokoju ( zawroty wystepuja najczesciek kiedy siadam albo kucam badz kiedy np. zmywam naczynia, czuje sie bezpiecznie kiedy stoje prosto i chodze) Z racji koronawirusa mialam porade online u neurologa...zdarzaja mi sie dretwienia rak i palcow u rak w zwiazku z tym dr wystawila sierowanie na rezonans odcinka szyjnego. W wyniku wyszla zniesiona lordoza...poza tym nic wiecej do czego mozna by sie przyczepic. Laryngolog obejrzala uszy tez czyste mozna zrobic badanie blednika... od tygodnia mam mdlosci nie wymiotuje, nie odbija mi sie mam tylko dziwne mdlosci (uczucie ucisku na zoladek czasami jakby twardy przedmiot w przelyku), zawroty sa lzejsze i rzadsze niz dotychczas ale sa nadal... kolejna wizyta u neurologa pod konec miesiaca. Jestem osoba po mega przejsciach i myslalam ze to moze w koncu konsekwenca nerwow i stresu ktore trwaly ponad 7lat ale nie bylo zapalnika by odezwala sie nerwica. Coz to moze byc co sie ze mna dzieje? Dodam ze mam 32 lata ipracuje fizycznie ...

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości, przy prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych, najbardziej przemawiają za podłożem nerwicowym. Wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna. Zaburzenia nerwicowe do złudzenia mogą wyglądać jak dolegliwości somatyczne, ale leczenie jest zgoła inne. Powodzenia W. Łuczkowski.