Co znaczą mdłości i promieniujące bóle pleców?

Dzien dobry od czasu porodu minelo juz 6 miesiecy. W drugim miesiacu dostalam juz napadu kamicy nerkowej oraz mdlosci robilam badania usg jamy brzusznej ok usg tarczycy ok badania ginekologiczne ok morfologia ok mocz na posiew ok mocz ogolny ok gastroskopie wyszly 2nadzerki na dwunastnicy w antrum i zapalenie zoladka oraz lekki helicobakter. Bralam antybiotyki i leki na zmniejszenie kwasu zoladkowego przez 14dni. Potem było ok przez 4 tygodnie wiec znowu powtorzono kuracje antybiotyk na helicobakter. Od tamtej pory co jakiś czas mam mdlosci palenie w gardle i bole plecow promieniujace do prawej strony zeber i bole ledzwiowo krzyzowe wiec zrobipno znowu przeswietlenie klatki piersiowej wyszlo ok rtg skosne zeber po prawej stronie wyszlo ok prosze o pomoc co mam robic dalej bole plecow nadal sa i te mdlosci co jakiś czas tez i przelew ie w brzuchu tez dodam ze mam podobno nerwice wszystko sie dzieje po prawej stronie prosze o pomoc

Wymienione przez Panią objawy mogą występować w zaburzeniach nerwicowych. W takich przypadkach zaleca się leki przeciwdepresyjne, które mają znieść napięcie i dolegliwości. W przypadku dolegliwości pod postacią somatyczną wskazana jest także psychiaterapia.