Co znaczy ten wynik Chlamydii?

co oznacza wynik badania na chlamydia pneumoniae : IgG-125,72 IgM-0,30 IgA-1,29.Zrobilam te badania gdyz od lat meczy mnie kaszel bez powodu i mam duza meczliwosc.Na podstawie spirometrii lekarz okreslil wstepne POCHP,nie wiedzial jeszcze o bakteriach.Jak to wszystko zebrac razem,czy powinnam dostac antybiotyk. dziekuje z odpowiedz amelia

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm badań nie można się wypowiedzieć . Wskazana jest wizyta u lekarza chorób płuc