Co znaczy zapalenie stopnia średniego o małej aktywności?

Proszę o pomoc odebrałam wynik z gastroskopi histopatologiczny antrum zapalenie stopnia średniego o małej aktywności Dwunastnica błona śluzowa z ogniskowym skróceniem kosmków.Naciek z limfocytów CD8<30/100 enterocytów ,w blaszce właściwej średnio wyrażony naciek z granulacytów kwasochłonnych.Mialam też badanie endoskopowe wynik histopatologiczny w błonie śluzowej skąpy naciek z limfacytów ,plazmacytów i pojedynczych granulacytów kwasochłonnych nie wnikających do krypt.Pojedyncza grudka chłonna.Niekielki obrzęk podścieliska .

Lek. Tomasz Budlewski

na podstawie danych klinicznych i wyników badań laboratoryjnych oraz powyzszych będzie mozna coś wiecej powiedzięc..prosze koniecznie udać się do lekarza zlecajacego powyższe badanie.