Czego objawami mogą być zawroty głowy, osłabienie, zaburzenie widzenia, ciągłe uczucie pragnienia i nudności?

Mam 162 cm wzrostu, wiek 23 lata. Niedawno byłam chora na gruźlicę. Po zaleczeniu jej, po pewnym czasie, wystąpiły u mnie niepokojące objawy - zawroty głowy, osłabienie, zaburzenie widzenia, ciągłe uczucie pragnienia, nudności oraz ból pod obojczykiem po lewej stronie. Dzisiaj robiłam badania, jak tylko je otrzymam napiszę jak mi wyszły. Proszę o pomoc
ponad rok temu

Witam serdecznie,

Niestety nie obędzie się bez wizyty u lekarza. Na podstawie powyższych danych trudno wyciągnąć jakiekolwiek wnioski, konieczne jest dokładne badanie lekarskie i możliwość zebrania dokładnego wywiadu. Niemniej objawy są niepokojące, dlatego też szybko należy wyjaśnić ich przyczynę.

Pozdrawiam serdecznie