Częste infekcje intymne po cesarskim cięciu

Mam 25, ogólnie jestem zdrowa. Nie biorę hormonów, używam prezerwatyw. Trzy lata temu miałam nieplanowane CC, od tamtej pory mam częste infekcje intymne, co 2-3 miesiące, czasem co miesiąc. Nie pomagają żadne leki bez recepty ani te od ginekologa. Jestem weganka, nie używam cukru itp., ćwicze, nie biorę długich kąpieli, tylko prysznice, śpię i po domu chodzę w luźnych dresach bez bielizny. Z leków biorę tylko probiotyki. Ginekolog proponuje tabletki antykoncepcyjne. Czy to naprawdę może pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy leczenie było prowadzono także u partnera? proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa i kierowac się jego zaleceniami.