Częste objawy niedocukrzenia i wyniki badania glukozy

Ostatnio mam częste objawy niedocukrzenia. Trzęsą mi się dłonie, wychodzą zimne poty, duże problemy z koncentracją i pamięcią, poczucie ciągłego niepokoju i stresu, kołatanie serca. Tata i dziadek mają cukrzycę. Zrobiłem badania (WBC-5,5 RBC-5,60 HGB-16,0 Cholesterol całk 175 ALT - 24 Kreatynina 0,74 EGFR 140,8 glukoza-93 glukoza po 75g glukozy po 1 h - 152 glukoza po 2h-9 HbA1C - 5,07%. Na(135,4) K(3,72) TSH-2,36 mocz prawidłowy wyniki w normie, więc skąd te objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć .proszę koniecznie udac się dolekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.