Częste osłabienie, brak siły mięśniowej, męczliwość

Witam.Doskwierają mi częste osłabienia,brak siły mięśniowej,temp 37-37,5,męczliwość.Od strony serca przebadany-echo, ekg, próba wysiłkowa-ok. W 2010r uciążliwa biegunka, spadek wagi 7kg,-od tego czasu problemy.Rekto i kolonoskopia, gastroskopia-ok wtedy. Usg wszystkie narządy ok, woreczek w porządku, dwa bezcieniowe polipki 1-2mm?Eradykacja helikobaktera, powrót do wagi. Obecne badania z krwi OB 5,CRP 7, reszta normy. Usg woreczka 14mm złóg, ścianki pogr 4-5mm. Czy to może przyczyna osłabienia?

Wygląda na to, że pęcherzy żółciowy jest w odczynie zapalnym co może przejawiać się ogólnoustrojowymi problemami. Trzeba w takim wypadku rozważyć leczenie operacyjne. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem.