Czy badanie USG wykryje chłoniaka?

Witam mam pytanie w sprawie guzka na szyi czy badanie usg szyi ma możliwość wykrycia chłoniaka kilka lat temu byłem chory na helibacter pyroli które wyleczyłem od jakiś 3 lat mam guzka i swędzenia skórne na całym ciele od jakiegoś czasu zauważyłem że guzek na szyi się powiększa i pojawił się kolejny guzek w okolicy obecnego w sumie to mam ich 3 nie gorączkuję ale od grudnia do stycznia bardzo bolała mnie prawa strona w okolicy wątroby i miałem często biegunkę usg brzucha nic nie wykazało w środę mam usg szyi prywatnie i się zastanawiam czy je zrobić czy dodatkowo zrobić inne badania ale nie wiem jakie ponieważ muszę je zrobić prywatnie przyjechałem na urlop do polski ponieważ przebywam za granicą pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza internisty/rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie , przede wsystkim morfologia krwi obwodowej