Czy bóle brzucha i krwawienie w czasie stosunku to powód do zmartwienia?

Witam jestem w 6 tygodniu ciąży, od około 3 tygodni boli mnie brzuch, jak i plecy, moje miesiączki były bardzo bolesne, byłam cała obolała, będąc w ciąży czuje się jakbym miała na następny dzień dostać okres, momentami jest to ogromny ból, dzisiaj uprawiając seks z partnerem, po dostrzegam krew. Czy bóle brzucha i krew to powód do zmartwienia? U ginekologa jeszcze nie byłam, dopiero będę szła.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa po badaniu lekarz określi dalsze postępowanie.