Czy brak bólu piersi u suchość w pochwie jest niepokojąca u osoby w 4 t.c.?

Witam. W sierpniu tego roku Poronilam ciążę w 10 tyg. Od paru dni wiem że jestem znowu w ciazy. 4 T 2D . Obecnie leżę w łóżku z mocnym przeziębieniem. Byłam u lekarza i biorę bezpieczne leki. Moje pytanie dotyczy braku bolu piersi i suchosc pochwy, pamiętam że w pierwszej ciazy miałam ciągle uczucie wilgoci i duże uplawy. Teraz czuje się źle przez chorobę Ale oprócz lekkiego pobolewania brzucha -nic. Proszę mnie uspokoić bo nie chce siedzieć i czytać po i Internecie A do ginekologa dopiero za dwa tyg. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do ginekologa, każda ciążą może przebiegać trochę inaczej i są duże rozbieżności między kobietami. proponuje spokojnie poczekać na wizytę u ginekologa żeby przede wszystkim potwierdzić ciążę.