Czy ćwiczenia bez jakiejkolwiek diety mają sens?

Witam. Jestem dość szczupłą osobą, przy wzroście 165 cm ważę 50 kg. Wykonuje ćwiczenia na pośladki, bez diety ponieważ nie zależy mi na pozbyciu się kilogramów tylko na tym żeby pośladki były trochę jedrniejsze,  większe. Czy ćwiczenia bez jakiejkolwiek diety mają sens? Nie chciałabym jeszcze bardziej schudnąć. Pozdrawiam.

Witam,
nieprawidłowo interpretuje Pani pojecie diety. Dieta wcale nie musi doprowadzić do spadu wagi oraz miec na celu obniżenie kaloryczności jadłospisu. Dieta powinna być stylem życia i zdrowym odżywianiem. Ćwiczenia bez zdrowego, dobrze zbilansowanego, pełnowartościowego jadłospisu mają niewielki wpływ na wygląd naszej sylwetki. Proszę zadbać o dietę a z pewnością szybciej zauważy Pani efekty treningów.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk