Czy dać wiarę testowi na owulację, że dzień przed okresem pokazał dni płodne?

Witam czy dać wiarę testerowi na owulacji że dzień przed okresem pokazał dni płodne?

Testy owulacyjne określają stężenie określonego hormonu w moczu. Stężenie tego hormonu nie powinno być wysokie pod koniec cyklu. Proponuję użyć testów innego producenta, a jeżeli takie wyniki będą się powtarzać lub występują problemy z zajściem w ciążę, proponuję wizytę u ginekologa, zajmującego się płodnością. Pozdrawiam.