Czy guz na nodze może być nowotworem?

Witam! Mam 23lat. miesiąc temu podczas ćwiczenia ustawienia nóg do jazdy na rolkach (w jednej lini palce<-pięta,pięta->palce) przedobrzyłem i poczułem ból w stawie biodrowym. 3h po ćwiczeniu bólu juz prawie nie czulem. Wziąłem prysznic i znalazlem guza(???) prawie na samym łączeniu nogi z tułowiem, w przedniej, dolnej części. Udałem się z tym do lekarza ,który kazał przyjść za 10 dni i w międzyczasie zrobić wyniki. Pokazały one OB:10, CRP 14,5; ALP 70 (na norme 40-140). reszta wyników wyszła w normie. Podczas kolejnej wizyty dostałem antybiotyk na stan zapalny w organiźmie(nie pamietam nazwy). Po 14 dniach udałem się do kontroli. Niestety guz nie zmalał. dostałem skierowanie do chirurga. Lekarz zaczął mówić, że może to włókniak, tłuszczak. Troszkę się przeraziłem gdy sprawdziłem później co to jest. Teraz dostałem skierowanie do chirurga "tam Panu zrobią USG i biopsje, proszę tylko wziąć te wyniki ze sobą". Dzisiaj zrobiłem sobie prywatnie kolejne wyniki by mieć świeże. OB; 20, CRP: 21,58, ALP: 93, Lym: 1,3 (norma 1,5-3,5), HGB: 13,5 (norma 14-18, Tutaj jest jeszcze taka historia, że w ostatnim czasie miałem robione kilka razy wyniki i za każdym razem miałem HGB coraz niższe. ok. 1,5 miesiąca temu miałem jej 15,5 na tej samej aparaturze). NA granicy jest też HCT 40(norma 40-58). Czy ten guz może być wynikiem tych ćwiczeń? a jeśli nie to czy te wyniki wskazują na to, że ten guz jest jakimś nowotworem??? Tym bliżej wizyty u chirurga tym bardziej się martwię :/

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze przede wszystkim nalezy wykonać usg i ocenić czym jest ta zmiana