Czy jest możliwe, że błona dziewicza została przecięta?

Witam. Wczoraj mialam ,,usuwana" przegrodę pochwy, z wielkim bólem, bo lekarz nie dał mi znieczulenia. Odciął ją z jednej strony, teraz przegroda ta trzyma się na lewej stronie i tak jakby ,,zwisa". Za parę dni mam kolejna wizyte. Czy bedzie ona dalej usuwana?Czy jest mozliwe, ze blona dziewicza rowniez zostala przecieta?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy na jakim poziomie pochwy była przegroda i jak została wykryta?