Czy jest to możliwe, że różyczka jest w okresie wylęgania?

Witam, jestem w 13 tygodniu ciąży i wyszedł mi wynik na różyczkę wątpliwy 0,99 . Od 1 do powyżej pisze że jest to wynik dodatni. Dodam że nie byłam szczepiona przeciwko różyczce Proszę o pomoc. Bardzo się boje. Czy jest to możliwe że różyczka jest w okresie wylęgania?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się zastanowić, czy miała Pani w ostatnim czasie kontakt z osobą chorą na różyczkę. Wynik nie jest jednoznaczny, najpewniej zajdzie konieczność powtórzenia badania.