Czy krwawienie może oznaczać ciążę?

Zacznę od tego, że od dobrych paru miesięcy pojawia się u mnie okres między 20-26 dniem każdego miesiąca i trwa średnio 5 dni. Ostatni okres miałam 25.05-30.05... 1, 2, 3 czerwca współżyłam z moim partnerem, bez zabezpieczenia... Nie doszło do wytrysku (partner rzadko dochodzi) 06.06 w godzinach wieczornych przyuwazylam, że z pochwy wypływa mi krew. Leci do teraz. W internecie czytałam, że może to być krwawienie które oznacza zagnieżdżenie się zarodka. Tylko nie zgadza mi się to, że trochę bolał mnie brzuch oraz, że mam czystą krew, bardzo bordowego koloru skrzepki. Czy jest to ciąża? Zaznaczę, że nie mam jak pójść do ginekologa. Kiedy najlepiej wykonać test ciążowy? 02.06. bolał mnie wyrostek, czy to może być z tym powiązane, czy to pierwsze objawy ciąży? Czy możliwe, że zaszłam poprzez prejakulat? Dzisiaj krwawienie zaczęło ustępować, nie bolą mnie piersi, nie wymiotuję oraz nie mam mdlości. Bardzo proszę o pomoc

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinna Pani wykonać test ciążowy, najlepiej w terminie spodziewanej miesiączki. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji i nie da się w ten sposób wykluczyć ciąży.