Czy krwotoki z nosa i senność w godzinach wieczornych oraz całkowity brak popędu seksualnego mogą być przyczyną jakiejś choroby?

Witam. Zaczne od tego że od dziesięciu lat codziennie paliłem marihuane. Od około pięciu lat może dłużej codziennie pije po pięć sześć piw a czasem więcej. Przyczym wódki ani innych mocnych alkoholi nie pijam wcale. Trzy dni temu zaprzestałem palenia marihuany i od tego czasu codziennie po dwa razy dziennie rano i wieczorem dostaje krwotoków z nosa zawsze z prawej dziurki nosa. Zdecydowałem się rzucić marihuane po tym jak libido spadło do zera. Mam 27 lat 185cm i 75kg(schudłem 3kg przez ostatni tydzień) dobrze sie odzywiam wiec anemi raczej nie mam. Badam krew co roku i mam podwyższony cholesterol i niedobory witaminy D. Mam duże braki w uzębieniu i wyrywam zęby co pare miesięcy ostatnio usuwałem ósemkę tydzień temu. Czy krwotoki z nosa, i senność w godzinach wieczornych oraz calkowity brak popędu seksualnego mogą być przyczyną jakiejs choroby?

Nie, mogą to być objawy odstawienne THC. Prosze uzupełnić niedobór witD. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.