Czy mam się obawiać, że te objawy to stwardnienie rozsiane?

Witam.od jakiegoś czasu odczuwam mrowienie nóg rąk i okolicy policzków i skroni ( z dwóch stron ) i języka okolice ust . Swojego czasu popadałem w depresję i leżałem w jednej pozycji w łóżku z telefonem ( mam kaczy kuper i często boli mnie Dolny odcinek kręgosłupa ) i trochę wysunięta szyję plus lekko odpada mi bark czasami się budzę z dretwialym brakiem Gdy zacząłem używać D3 i magnez nogi mi zaczęły mi słabej drętwieć ( tylko nogi ) . Ps mam lekka Niedoczynność tarczycy . Podejrzewam zwyrodnienie kręgosłupa i cirsnie nadgarstka(mniej telefonu w ręku zero odczuwane drętwienie) ale na mrowienie okolicy skroni i języka ust nie jestem w stanie odpowiedzieć . Obawiam się najgorszego czyli stwardnienia równego . Ps jeśli się na czym skupiam jestem z kimś nie odczuwam drętwien ( chodzę regularnie na basen i słownie ) odczuwam ciągłe zmęczenie i senność . ( Wzrok w porządku . Nic mi nie wypada z rąk . ) Ps często też odczuwam pulsowanie w różnych częściach ciała klatka nogi itp czasami widzę jak mi pulsuje np w stopie . Proszę o opinie

Witam, nie mogę pomóc z poziomu portalu. Wymagana jest konsultacja neurologiczna. Pozdrawiam