Czy mam szansę, że inseminacja się powiodła i zostanę mamą?

Jestem młodą kobieta, która jest aktywna, prowadzi zdrowy styl życia. Nie pije alkoholu, nie korzystam z żadnych używek. Mam regularne miesiączki, nigdy nie miałam problemów z jajnikami ani z żadną chorobą macicy idt. Od 27go marca - pierwszy dzień zaczynający cykl owulacji - przeprowadzam inseminacje domowa ( strzykawka aplikuje sperme do pochwy). Inseminacje przeprowadziłam w dniu 27go, 28go, 31go, 1go - główna owulacja! Oraz 2go kwietnia. Miesiączke powinnam dostać 15go kwietnia. Czy mam szansę, że inseminacja się powiodła i zostanę szczęśliwa mama?

Szanowna Pani, szansa jest zawsze ale w jakim stopniu jest to możliwe to niestety nie jestem w stanie określić