Czy możliwa jest u mnie anoreksja?

Czy mogę mieć anoreksję? Witam mam 18 lat przy 170 ważę 52kg. Kiedyś chorowałam na anoreksję bulimiczną, jednak teraz moje zachowanie nieco różni się od tego pare lat temu dlatego nie wiem czy jest się czym martwić czy wymyślam. Od września schudłam 18 kg Na co dzień jem, co prawda mało ale jem. jest to około 1000 kcal dziennie, max 1300 i staram się tego nie przekraczać. czasami zdarzają mi się napady jedzenia wtedy jem wszystko co popadnie aż mnie będzie bolał brzuch. następnego dnia ograniczam jedzenie najbardziej jak potrafię, ale jest to i tak około 600 - 800 kcal. kiedyś prowokowałam wymioty, teraz biorę antykoncepcję hormonalną i nie chce obniżać jej skuteczności. Moja relacja z jedzeniem jest dość specyficzna bo równocześnie je kocham i nienawidzę. jestem w stanie stwierdzić że w życiu jedzenie daje mi najwięcej przyjemności, równocześnie kosztuje mnie wiele stresu. obsesyjnie Licze kalorię. kiedy jem coś czego kalorii nie można policzyć bardzo się stresuję. Co do wizerunku ciała to to zależy od okresu w jakim jestem ( potrafię np. 2 tyg być bardzo szczęśliwa a potem nagle budzę się i przez kolejne np. 2 tyg czuje się na tyle fatalnie że mam myśli samobójcze). kiedy mam dobry okres w miarę lubię swoje ciało, ciągle staram się jeść mało ale potrafię stanąć przed lustrem i cieszyć się że dużo schudłam. natomiast w złym okresie nienawidzę go, widzę każdą najmniejszą niedoskonałość każdą fałdkę skóry. natomiast niezależnie od okresu ciągle mam w głowie że hej mogłabym jeszcze troszkę schudnąć. Moje myśli o jedzeniu też są zależne od okresu. nie wiem co o tym myśleć bo tak jak mówię mam wrażenie że połowa mojego zachowania na ten moment jest a można powiedzieć "typowymi objawami anoreksji" ale inne zachowania wydają mi się zaprzeczeniem anoreksji typu - jem mało, ale nie głodzę się bo kocham jedzenie, czasami lubię to jak wyglądam, kiedy jestem bardzo szczęśliwa np. na imprezie albo z chłopakiem potrafię jeść i się nie przejmować (wyrzuty przychodzą często następnego dnia, ale nie zawsze)

Dzień dobry,

tak, to niestety są objawy anoreksji. Podana kaloryczność jest zdecydowanie zbyt niska. Myślę, że warto porozmawiać z osobą z odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem np. psychologiem.