Czy możliwe są guzki nadnerczy?

Dzień dobry, na badaniu USG w lewym polu nadnerczowym lekarz zauważył dwie struktury o wielkości do. 11 mm, nie do konca wiedział czy to dodatkowe śledziony czy guzki nadnercza. Mam zrobić tomografię. Jednak czy przy podwyższonych wynikach takich jak testosteron(2,39), prolaktyka(27,9), glukoza 104, SHBG 162,10, 17 OH progesteron 2,41,kortyzol 19,88, ACTH 63,90, S-DHEA 425,1 jest to możliwe, że to są guzki czy wyniki musiałyby być o wiele bardziej podwyższone? Proszę o odpowiedź

Rozstrzygająca będzie tomografia komputerowa z kontrastem. Pozwoli ona na uściślenie czy mamy do czynienia z dodatkowymi śledzionami czy guzkami nadnerczy. Pozwoli ona także na zróżnicowanie czy guzki są łagodne, czy nie ( ale najprawdopodobniej są łagodne).