Czy nadwaga może powodować brak miesiączki?

Dzień dobry . Mam 19 lat i od dwóch lat zatrzymał mi się okres ( wtedy prowadziłam dietę i ćwiczyłam codziennie ) teraz już normalnie jem i ćwicze czasami . Od czasu do czasu pojawi się lekko Krwawienie , i ból brzucha oraz piersi jak przy miesiączce. Nie wiem właśnie dlaczego tak się stało. Dodam że mam lekko nadwagę czy to może spowodować brak miesiączki?

Szanowna Pani, jest to mało prawdopodobne. Proponuję udać się do ginekologa. Serdecznie pozdrawiam