Czy po czterech latach bez okresu mogę być płodna?

Mam 50 lat , od 4 lat nie mam okresu . Jestem kobietą ktywną seksualnie . Dwa lata temu robiłam badania ginekologiczne i stwierdzili okres menopauzy , ale też usłyszałam że poziom hormonów mam w normie i mogę zajść w ciążę . Minęły już kolejne dwa lata od badania i proszę rozwiać moje wątpliwości czy po czterech latach bez okresu mogę być płodna ? Nadal uprawiam sex ale teraz bez zabezpieczenia

Lek. Michał Lenard

Prawdopodobnie nie zajdzie Pani w ciążę, ale żeby się upewnić sugeruję wizytę u ginekologa i wykonanie odpowiednich badań (stężenie hormonów). Pozdrawiam!