Czy polip zapalny w jelicie może się sam wchłonąć?

Dzień dobry miałem kolonoskopie w marcu jelito czyste, wykryto hemoroidy 1 stopień wyleczone po ciężkim okresie zakrzepow, doszła też szczelina zaleczona, bóle brzucha wykonana gastroskopia refluks plus bakteria. H.pylori antybiotyki 2 tyg po miesiącu ból odbytu zaś proktolog okazuje się że za zwieraczem posiadam polipa zapalnego i mam pytanie czy zejdzie sam wchlonie się czy nie ma szansy i czym to jest spowodowane, lekami na bakterie?

Lek. Tomasz Budlewski

Przycyn może być wiele lecz nie sadze ze od leków. Konieczne lecZenie sadze ze wskazane jest usunięcie