Czy rzeczywiście to może być nerwica?

Witam od jakiegoś czasu zmagam się z dziwnymi objawami.Mialem robione 2 razy Echo Serca 4 razy ekg oraz wiele morfologi krwi które nic nie wykazały.Ostatnio odczuwam bol w klatce bol łopatki bóle z tylu głowy skroniowe,zmęczenie i senność..Do tego dochodzi uczucie jak by pulsowwnia żył oraz w innych miejscach ciala.Uczucie przelewania się krwi.Bylem u paru lekarzy i wszyscy twierdzą że to Nerwica jednak ja myślę inaczej.

Zastanawiam się co mogę Panu napisać, by mi Pan uwierzył, skoro nie uwierzył Pan "paru lekarzom"? Może zaryzykować i uwierzyć im? Podjąć próbę leczenia nerwicy? Rozpoznanie nerwicy to nie ocena a medyczne nazwanie problemów, zespołu objawów. I droga do usunięcia ich.

Pozdrawiam