Czy takie bóle mogą pojawiać się w ciąży?

Dzień dobry, jestem w 15 tygodniu ciąży. Ok. 3 -4 tygodnie temu najprawdopodobniej mnie przewiało i przez następnych kilka dni bolała mnie szyja i głowa po lewej stronie. Lekarz zalecił paracetamol. Po 4 dniach ból minął. Wzięłam 1 tabletkę nagrzewałam szyję. Niestety od jakichś 2 tygodni znów pobolewa mnie szyja z lewej strony, ból promieniuje na głowę. Przedwczoraj i dziś ból szyi i głowy jest ciężki do zniesienia. Rano pobolewało mnie troszkę, a po południu ból nasilił się do tego stopnia, że ciężko mi nawet siedzieć. Czy takie bóle mogą pojawiać się w ciąży, czy powinnam udać się do specjalisty? Dodam, że mam jeszcze 14 miesięczne dziecko, które często noszę. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Ciąża i małe dziecko, zmęczenie, przeciążenie ? anemia, mdłości ?? Najważniejszy STAN PACJENTA ! historia, objawy, badanie neurologiczne ; wiek, sprawność , waga, ciśnienie krwi, wyniki laboratoryjne; stan kręgosłupa i innych stawów, tryb życia , typ aktywności życiowej, sportowej, inne schorzenia towarzyszące ; Ważna ocena nastroju, snu; stresów, lęków.... Nie dźwigać dziecka!! Relaks i ćwiczenia wzmacniające, posturalne
Pozdrawiam