Czy takie plamienie jest normalne po pominięciu jednej tabletki?

Dzień dobry, mam pytanie. Biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus od kilku miesięcy i wszystko jest okej. Podczas tego cyklu zapomniałam wziąć tsuedemnastej tabletki (3 dzien trzeciego tygodnia). Minęło od tego momentu 12 godzin, teraz zobaczyłam krew na papierze toaletowym. Ostatni stosunek miał miejsce tydzień temu (tabletki prezerwatywa). Czy takie plamienie jest normalne po pominięciu jednej tabletki? Czy jest możliwość zajścia w ciąże?

Szanowna Pani, plamienie nie musi być związane z pominięciem dawki, aczkolwiek jeśli się przedłuża to proszę udać się do ginekologa