Czy to normalne, że czasami występują takie krwawienia?

Witam, Po około 3 dniach po zakończeniu miesiączki, zauważyłam w śluzie odrobinę krwi. Myślałam że to owulacja, lecz krwawienie mam codziennie aż do dzisiaj, z czym teraz jest więcej ilości krwi w śluzie. Za 7 dni mam mieć następną miesiączkę. Czy to normalne że czasami występują takie krwawienia? Czy są to objawy jakiejś choroby lub ciąży?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że jest to spóźniony okres. Ponadto takie krwawienia mogą występować przy zaburzeniach hormonalnych.