Czy to prawda, że faktycznie mogę być w ciąży?

Witam mam problem , jestem mamą jednego dziecka , ostatnio współżylismy z małżonkiem nie zabezpieczając się , ostatnią miesiączke miałam 24.01 , zawsze przed okresem dostaje wyprysków na twarzy w dzień planowanej miesiączki biegunka , ból brzucha i straszny bol pleców , jednak tym razem tylko jak zazwyczaj wypryski na twarzy i biegunka żadnych innych objawów , powinnam dostać miesiaczke 24.02 jednak cisza 28.02 zrobiłam test ciążowy nawet dwa i oba wyszły pozytywnie ;( jestem załamana nie wiem co mam robić nie jestem gotowa na kolejne dziecko ;( Dodam że nie mam żadnych objawów ciążowych tak jak przy pierwszej ciąży , nudności ból piersi , powiększone piersi itp . Czy to prawda że faktycznie moge byc w ciazy . Jestem już umówiona na wizytę u ginekologa ale chciałabym wiedzieć szybciej ;((

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że ciąża jest jak najbardziej możliwa.
Wskazana osobista (umówiona) konsultacja ginekologiczna, po której uzyska Pani odpowiedź.

Serdeczności i tylko radości Pani zyczę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605